آخرین خبرها
خانه / اخبار / عدم مدیریت گمرک پاکستان، زائرین را سرگردان کرد
تبلیغات پذیرفته می شود

عدم مدیریت گمرک پاکستان، زائرین را سرگردان کرد

سوء مدیریت گمرک پاکستان، زائرین را در آن سوی مرز سرگردان کرد

سوء مدیریت گمرک پاکستان، زائرین را در آن سوی مرز سرگردان کرد. آخرین و به روز ترین اخبار گمرک در سایت تخصصی “گمرک دات اینفو” به نمایش گذاشته می شود.

سرگردانی زائرین پاکستانی

سرگرد موسی معمری اظهار کرد: مامورین گذرنامه در مرز میرجاوه به صورت 24 ساعت مشغول خدمات رسانی به زائرین هستند و کار عبور زائرین پاکستانی را انجام می دهند اما امروز به دلیل کوتاهی و سوء مدیریت گمرک پاکستان، زائرین در آن سوی مرز سرگردان شده و ناچار شدند ساعت ها برای انجام امور گمرکی در خاک پاکستان منتظر بمانند.

وی با بیان اینکه گمرک پاکستان در خدمات رسانی به زائرین کوتاهی می کند، افزود: ازدحام پیش آمده در خاک پاکستان پیش آمده و گمرک پاکستان کمبود نیرو و کندی سیستم گذرنامه را علت اصلی این مشکل عنوان کرده است واکنون زائرین در هوای گرم بدون امکانات رفاهی و آب و غذا در خاک پاکستان سرگردان هستند.

معمری خاطرنشان کرد:کلیه نیروهای بسیج، سپاه، مرزبانی و انتظامی میرجاوه برای امداد رسانی به زوار سرگردان در خاک پاکستان، آب و امکانات اولیه را به آن سوی مرز ارسال می کنند و مسئولین ایرانی خواستار تشکیل جلسه فوری با کشور پاکستان برای کمک به تسهیل عبور زائرین شدند.

واردات پارکت لمینت کفپوش

موارد جالب

هزینه های گمرکی

هزینه های گمرکی چیست؟

اخرین اخبار گمرک و ترخیص کالا را با ما دنبال کنید. شما میتوانید علاوه بر …

دستگاه رادیوگرافی

واردات دستگاه رادیوگرافی به ایران

آخرین اخبار گمرک ایران در سایت تخصصی “گمرک دات اینفو” دنبال کنید. کدام کشورها به …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *